James Wan opowiada o oczekiwaniach wobec Aquamana

Filmy z uniwersum DC nie mają zbyt dobrej opinii. Z dotychczasowego uniwersum, które w zamyśle miało doścignąć MCU, jedynie Wonder Woman nie została rozgromiona przez lwią część krytyków i widzów.

O tej kwestii wypowiedział się niedawno sam James Wan:

Zdecydowanie byłem tego świadom. Jak na ironię, wybrałem Aquamana, ponieważ jest to superbohater, nad którym mogę mieć pełną kontrolę (…) Mogę robić z nim to, co chcę, bez presji. Minęły trzy lata i już jestem na świeczniku. Więc oczywiście odczuwaliśmy swojego rodzaju presję. Jednak starałem się, żeby nie przysłoniło to mojej wizji. Staram się robić filmy zgodne z moimi założeniami, iść naprzód.

Aquaman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers Endgame – fanowska przeróbka zwiastuna! Każdy jest Deadpoolem!

Obsada podwodnego widowiska: Jason Momoa – Arthur Curry / Aquaman, Amber Heard – Mera, Willem Dafoe – Vulko, Patrick Wilson – Orm / Ocean Master, Dolph Lundgren – Nereus, Yahya Abdul-Mateen II – Black Manta; Nicole Kidman – Atlanna / matka tytułowego władcy, Ludi Lin – Kapitan Murk i Temeura Morrison – Tom Curry / ojciec głównego bohatera.

Obraz wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Brzmi obiecująco? Warto tutaj dodać, że samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponował Rupert Gregson-Williams.

Polską premierę Aquamana przewidziano na 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?