Avengers Endgame – fanowska przeróbka zwiastuna! Każdy jest Deadpoolem!

To, że ktoś wpadnie na podobny pomysł, mogło być do przewidzenia. Grupa fanowska z kanału Mightyraccoon przerobiła zwiastun zbliżającej się czwartej części Avengers tak, aby literalnie każda znajdująca się na nim postać miała twarz znajomego nam najemnika.

O dziwo, nawet głos Wade’a Wilsona jest niemal nie do odróżnienia w porównaniu z występem Ryana Reynoldsa. W tym aspekcie na wielkie brawa zasługuje niejaki Mishka Thebaud. Nie zabrakło oczywiście nawiązania do Wolverine’a.

Zobacz również: James Wan zaproponował Marvelowi możliwość realizacji remake’u Blade’a!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU Avengers: End Game naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Avengers: End Game trafi do kin w kwietniu!

Przypominamy, że na dniach zobaczymy także zwiastun filmu Spider-Man: Far from Home.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?