Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Jerry Bruckheimer potwierdza, że Skarb narodów 3 powstanie

Autor: Agnieszka Ziobrowska
28 marca 2024
Jerry Bruckheimer potwierdza, że Skarb narodów 3 powstanie

Producent Jerry Bruckheimer potwierdza, że prace  nad trzecią częścią Skarbu narodów nadal trwają, pomimo wcześniejszych doniesień Nicolasa Cage’a podających w wątpliwość możliwość powstania kontynuacji. 

Wieści o tym, że powstać ma sequel filmu krążyły już od 2020 roku. Fani serii Skarbu narodów jak widać mogą być spokojni, bo Jerry Bruckheimer jasno i wyraźnie zapewnił, że „Skarb narodów 3” powstanie. Producent udzielając wywiadu Movie Web potwierdził, że film wciąż jest w fazie rozwoju. Wyjaśnił na jakim etapie produkcji jest sequel i co musi się zdarzyć, aby projekt posunął się na przód. 

Mamy nadzieję, że Skarb Narodów 3 powstanie. Pracowaliśmy nad tym już od dłuższego czasu. Pracuje nad tym obecnie genialny scenarzysta, więc mamy nadzieję, że jeśli otrzymamy scenariusz na czas, wyślemy go Nicowi [Cage'owi] i jeśli mu się spodoba, zrobimy kolejny film. Z pewnością chcielibyśmy – powiedział Bruckheimer

Nicolas Cage we wcześniejszym wywiadzie dla Screen Rant jak się okazuje podał nieprawdziwe informacje:

Nie ma żadnego Skarbu narodów 3. Jeśli chcesz odnaleźć skarb, nie szukaj go u Disneya, dobrze? Tam go nie ma

Ostatnia wypowiedź producenta daję nadzieję, że film powstanie, ale jak widać kontynuacja ma przed sobą jeszcze długą drogę zanim się urzeczywistni. Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że minęło prawie 20 lat od kiedy do kin wyszła druga część filmu a potencjalny sequel nie ma nawet jeszcze gotowego scenariusza.  Jeśli okaże się, że scenariusz jest bardzo dobry, wypowiedź Bruckheimera sugeruje, że seria i tak nie będzie kontynuowana o ile Cage nie zgodzi się zagrać w filmie. I oczywiście Disney też musi wyrazić zgodę. Podobno za scenariusz odpowiedzialny ma być Chris Bremner. Trzeba również wspomnieć o tym, że Disney postanowił anulować serial Skarb narodów: Na skraju historii zaledwie po jednym sezonie. Wygląda raczej na to, że wytwórnia filmowa raczej nie jest zainteresowana, żeby kontynuować serię Skarbu narodów. Może jednak Disney zmieni zdanie, gdy Nicolas Cage zgodzi się zagrać w filmie. 

Więcej ze świata filmów na Movies Room:

Źrodło: movieweb.com /Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Skarb narodów

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.