Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Jessica Alba wróci jako Sue Storm w Deadpool & Wolverine? Szczegóły roli mogą zaskoczyć

Autor: Kacper Domański
2 kwietnia 2024
Jessica Alba wróci jako Sue Storm w Deadpool & Wolverine? Szczegóły roli mogą zaskoczyć

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że Jessica Alba może ponownie zagrać członkinię Fantastycznej Czwórki Susan Storm w Deadpool & Wolverine, niemniej sugeruje się, że może dojść do pewnego zwrotu akcji.

Istnieje prawdopodobieństwo, że w Deadpool & Wolverine zobaczymy liczne cameo, w tym postaci znanych z dawnych produkcji Marvela. Na zdjęciach z planu uwydatniono już postacie takie jak Sabretooth, Toad oraz pojawiający się również w zwiastunie Pyro. Mimo to oczekuje się, że postacie znane z serii X-Men nie będą jedynymi, które zobaczymy w filmie. Takim przykładem jest Susan Storm, którą miałaby ponownie zagrać Jessica Alba. Okazuje się jednak, że to wcale nie musi być ta Sue, którą znamy z filmów o Fantastycznej Czwórce z 2005 i 2007 roku.

Multiwersum stale zaskakuje 

Według obeznanego w temacie Caleba Williamsa plan jest taki, że Jessica Alba ponownie wcieli się w Niewidzialną kobietę w Deadpool & Wolverine, ale jako żona Reeda Richardsa z Ziemi 838. Dla przypomnienia, jest to ta sama alternatywna rzeczywistość, którą mieliśmy okazję zobaczyć w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu, a wraz z nią poznać Iluminatów. Mówi się o tym w kontekście przywrócenia wątku wspomnianego ugrupowania i chęci pomszczenia ich przez bohaterów z tamtego świata.

Więcej o MCU przeczytasz w Movies Room:

Co wiemy o Deadpool & Wolverine?

Deadpool & Wolverine to trzecia część przygód antybohatera oraz pierwszy film tytułowego najemnika wraz z jego ukochanym przyjacielem w MCU. Dodatkowo jest to pierwsza kinowa produkcja Kinowego Uniwersum Marvela z kategorią wiekową R. W tytułowych bohaterów wcielą się Ryan Reynolds i Hugh Jackman. U ich boku zobaczymy Emmę Corrin, Matthew Macfadyena czy Morenę Baccarin. Na stanowisku reżyserskim zasiadł Shawn Levy (Free Guy). Scenariusz przygotowali wspólnie Ryan Reynolds, Rhett Reese, Paul Wernick i Zeb Wells. Szczegóły dotyczące fabuły nie są znane, jednak po tym co zobaczyliśmy w zwiastunie, z pewnością zobaczymy podróż dwójki bohaterów poprzez multiwersum. W filmie możemy spodziewać się zobaczyć wielu znanych aktorów, w mniejszych czy większych rolach o czym pisaliśmy na przykład tutaj

Na premierę superprodukcji zmuszeni jesteśmy poczekać do 26 lipca 2024 roku. 

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.