Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Marvel nie poradzi sobie bez Strażników Galaktyki? Zoe Saldaña o przyszłości franczyzy

Autor: Kacper Domański
2 kwietnia 2024
Marvel nie poradzi sobie bez Strażników Galaktyki? Zoe Saldaña o przyszłości franczyzy

Choć Zoe Saldaña zakończyła swoją przygodę z Marvel Studios, postanowiła wypowiedzieć się na temat franczyzy, a konkretniej Strażników Galaktyki i ich sytuacji w Kinowym Uniwersum Marvela.

W najnowszym odcinku podcastu Discourse od magazynu The Playlist Zoe Saldaña została zapytana o kwestie dotyczące Marvela oraz jej roli Gamory. Aktorka po raz ostatni wcieliła się w tę postać w finałowej części trylogii Strażników Galaktyki i wszystko wskazuje na to, że jest to również finał jej przygody z Marvelem. 

Strażnicy powinni wrócić?

W wyżej wspomnianym podcaście Saldaña otrzymała pytanie, czy to już koniec jej przygody z rolą Gamory. Aktorka postanowiła rozwinąć swoją wypowiedź i nie ograniczać jej wyłącznie do swojej postaci, ale także całej grupy Strażników Galaktyki. W pierwszej części wypowiedzi, skupionej wyłącznie na Gamorze, zasugerowała, że nie jest obecnie zainteresowana ponownym graniem tejże postaci, ale z pewnością postać ona nadal istnieje w Kinowym Uniwersum Marvela i jego rozległym multiwersum.

Na tę chwilę myślę, że tak [że Gamora już się nie pojawi], ale nie sądzę, że Gamora odeszła na dobre.

Następnie przeszła do niepewnej przyszłości całej grupy.

Myślę, że byłaby to ogromna strata dla Marvela, gdyby nie znaleźli sposobu na przywrócenie Strażników Galaktyki. To po prostu ulubiona przez fanów grupa odmieńców, wiesz? A u steru mieli Jamesa Gunna, który jest po prostu cudowny i bardzo specyficzny dla tego gatunku. I to jest świetne także w tym gatunku. Byłabym więc pierwsza w pierwszym rzędzie, która w pewnym sensie świętowałaby powrót Strażników Galaktyki.

Więcej o MCU przeczytasz w Movies Room:

Opis filmu Strażnicy Galaktyki: Volume 3

W Strażnicy Galaktyki: Volume 3 ponownie podążamy historią Star-Lorda, który nadal zbiera się do kupy po stracie Gamory. Musi on jednak zebrać swoją drużynę, aby ochronić galaktykę. Jeżeli misja ta nie zostanie wykonana, może ona oznaczać koniec dla znanych nam Strażników. W filmie Marvel Studios występują: Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Karen Gillan, Pom Klementieff, Vin Diesel, Bradley Cooper, Sean Gunn, Will Poulter, Sylvester Stallone oraz Chukwudi Iwuji. Reżyserem produkcji jest oczywiście James Gunn, który kończy swoją przygodę ze Strażnikami Galaktyki oraz uniwersum Marvela.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.