Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Jessie Cave odnosi się do słów Miriam Margoyles o dorosłych fanach Harry’ego Pottera

Autor: Agnieszka Ziobrowska
29 marca 2024
Jessie Cave odnosi się do słów Miriam Margoyles o dorosłych fanach Harry’ego Pottera

Jessie Cave, która grała Lavender Brown w serii o Harrym Potterze wyraziła swoją dezaprobatę odnośnie komentarza Miriam Margoyles o fanach serii.  

Stosunkowo niedawno informowaliśmy, że aktorka wcielająca się w postać profesor Sprout, Miriam Margoyles, wypowiedziała się na temat co myśli o dorosłych fanach Harry’ego Pottera. Teraz aktorka, która w serii o młodym czarodzieju grała Lavender Brown, postanowiła odnieść się do słów swojej koleżanki z planu. 

Margoyles powiedziała, że “martwi się” o dorosłych fanów Harre’ego Pottera, ponieważ jest to infantylne, aby dorosłe osoby interesowały się filmami dla dzieci. 

W tym momencie powinno im już przejść. To było z 25 lat temu, a całość – jak sądzę – jest dla dzieci. Dorośnijcie! A oni wciąż w tym tkwią. Słyszę czasem, że robią wesele w tematyce Harry’ego Pottera i zastanawiam się, jak będzie wyglądać ich pierwsza wspólna noc. Nie mogę o tym nawet myśleć. 

W zeszłym roku aktorka udzieliła wywiadu, który też rozzłościł fanów, bo powiedziała, że seria o Harrym Potterze nie jest dla niej aż tak ważna.  

Harry Potter nie był dla mnie ważny. Cieszyłam się, że dostałam rolę i sprawiła mi ona przyjemność, podobnie jak poznawanie tych wszystkich ludzi, ale nie jest to Charles Dickens. (…) Ludzie podchodzą do mnie i mówią, że mnie kochają, chcą mnie przytulać. To oszałamiające. Brytyjska gazeta nazwała mnie kiedyś narodowym świecidełkiem. Cóż, wolałabym być nazwana skarbem narodowym, ale nie wiem, czy faktycznie tak jest. 

Jessie Cave podczas wywiadu udzielonego portalowi Deadline, wyznała, że nie była zadowolona z wypowiedzi koleżanki z planu, ale również starała się ją bronić. 

To wielka szkoda, że to się wydarzyło. Wiecie jaka ona jest - jest po prostu zabawna. I myślę, że nie chciała, aby tak to zostało odebrane, mam taką nadzieję. (...) Naprawdę nie podoba mi się, że to powiedziała. (...) Harry Potter stworzył społeczność, która pomimo upływu lat wciąż jest ze sobą związana i przekazuje to młodszemu pokoleniu, być może ona tego nie rozumie. To nietypowa sytuacja.

Więcej ze świata seriali na Movies Room:

Co do tej pory wiemy o reboocie Harry’ego Pottera? 

Jak wiadomo Warner Bros. Discovery postanowiło stworzyć serial o Harrym Potterze. Każdy z sezonów miałby odpowiadać jednemu tomowi serii, więc możemy spodziewać się aż siedmiu sezonów! Na ten moment nie ogłoszono jeszcze castingu, ale mamy spodziewać się zupełnie nowej obsady niż tą z filmów.  

Jak podaje portal Variety, pierwszy sezon serialu ma trafić na HBO Max w 2026 roku.  

Źródło: hollywoodreporter.com /Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.