Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Duża zmiana w serialu Euforia kolejnym powodem opóźnienia 3. sezonu

Autor: Kacper Domański
26 marca 2024
Duża zmiana w serialu Euforia kolejnym powodem opóźnienia 3. sezonu

Wygląda na to, że w 3. sezonie Euforii dojdzie do dużej zmiany. To między innymi przez nią produkcja nowych odcinków uległa znacznemu opóźnieniu.

Ostatnimi czasy 3. sezon serialu Euforia stanowi jeden z głośniejszych tematów małego ekranu. Związane jest to z niedawnymi informacjami o rzekomym anulowaniu serialu, a także faktem, że poprzednie odcinki miały premierę ponad 2 lata temu. Teraz poznaliśmy kolejną przyczynę ciągłych opóźnień produkcji.

Ciągłe opóźnienia

Według najnowszych doniesień Sam Levinson przenosi fabułę Euforii ze szkoły średniej do okresu wczesnej dorosłości. Z racji, że mogłoby to doprowadzić do problemów ze scenariuszem, HBO zgodziło się dać showrunnerowi więcej czasu na dopracowanie fabuły.

Więcej o serialach przeczytasz w Movies Room:

O czym jest Euforia?

Serial skupia się na życiu nastolatków w dzisiejszym świecie, dotykając tematów takich jak narkotyki, seks, przyjaźń, traumy, problemy psychiczne oraz wyzwania dorastania. Główną bohaterką jest Rue Bennett, grana przez Zendayę, która próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie po powrocie z terapii odwykowej. Euforia eksploruje różnorodne aspekty życia młodych ludzi, od ich codziennych zmagań po głębokie emocjonalne i psychologiczne wyzwania. Serial zdobył uznanie za swoje prowokujące podejście do tematów oraz za znakomitą grę aktorską.

Źródło: The Wrap / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Euforia

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.