Mortal Kombat – Jax w akcji! Oto brutalne fatality niczym wzięte z gry!

Dopiero co ukazano pierwsze minuty prosto z filmu Mortal Kombat, a już dostajemy naprawdę mięsistą scenę, w której centrum znajduje się Jax.

Zaprezentowano dotąd już całkiem sporo. Po raz pierwszy jednak dostaliśmy klip w odpowiedniej jakości prosto z jednej ze scen walki w środku produkcji. I ponownie fani pierwowzorów mogą wyrównać oddech, bowiem scena wygląda niemal tak, jakby żywcem wyciągnięto ją prosto z kadrów najnowszych gier. Zobaczcie zresztą sami, choć uprzedzamy, że jest ona drastyczna. Ale cóż, przynajmniej nie ocenzurowano… przekleństwo z ust Jaxa.

Zobacz również: Mortal Kombat – pierwsze siedem minut filmu trafiło do sieci!

Zobacz również: Amber Heard jednak pojawi się w solowym projekcie jako Mera?

W filmie zobaczymy takich aktorów jak: Lewis Tan jako Cole Young, Joe Taslim jako Sub-Zero, Hiroyuki Sanada jako Scorpion, Mehcad Brooks jako Jax Briggs czy Jessica McNamee jako Sonya Blade. Na stołku reżyserskim zasiadł Simon McQuoid.

Premiera filmu planowana jest na 23 kwietnia 2021 roku. Produkcja trafi jednocześnie na platformę HBO Max jak i do kin.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?