Amber Heard jednak pojawi się w solowym projekcie jako Mera?

Kolejne epizody publicznego sporu Amber Heard z Johnnym Deppem – i oczywiście wychodzące w związku z tym na wierzch niewygodne fakty – sprawiły, że aktorka stała się jedną z najbardziej znienawidzonych gwiazd Hollywood. Ale w przeciwieństwie do byłego męża, nie grozi jej raczej brak zajęć.

Według dziennikarza Daniela Richtmana, Heard nie tylko nie zostanie pozbawiona roli Mery w DCEU – jak chciałoby tego całkiem spore grono fanów – ale być może dostanie sporo więcej od roli w Aquaman 2. Wytwórnia Warner Bros. Pictures zdaje się bowiem mieć sporo zwolenników jej występów. Szef działu DC Walter Hamada oraz James Wan mają należeć do osób, które nic nie robią sobie z podejścia widzów do samej aktorki i mają prowadzić rozmowy wokół solowego projektu poświęconego komiksowej małżonce władcy mórz i oceanów. Cóż, jeżeli to prawda, w fanowskim środowisku może znowu wkrótce zawrzeć.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz film Aquaman?

mera amber heard aquaman liga sprawiedliwości

fot. kadr z filmu Aquaman/Warner Bros.

W najbliższym czasie Amber Heard wcieli się w postać Mery w filmie Aquaman 2. Zdjęcia do tej superprodukcji superbohaterskiej mają ruszyć w czerwcu 2021 roku. Premiera zapowiedziana jest na grudzień 2022 roku.

Źródło: small-screen.co.uk

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?