Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Film Agnieszki Kokowskiej trafi do kin! W stronę słońca zobaczymy w lipcu

Autor: Mikołaj Lipkowski
11 czerwca 2024
Film Agnieszki Kokowskiej trafi do kin! W stronę słońca zobaczymy w lipcu

Kto nigdy nie marzył, by rzucić wszystko i udać się w podróż życia? 19 lipca Against Gravity wprowadzi do kin w całym kraju jeden z największych hitów zakończonej właśnie 21. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity - „W stronę słońca” Agnieszki Kokowskiej. Film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów i przez cały festiwal utrzymywał się w pierwszej dziesiątce najlepiej ocenianych przez publiczność tytułów.

Ze względu na powtarzające się pytania o możliwość zobaczenia W stronę słońca po festiwalu, producenci wraz z Against Gravity postanowili wyjść widzom na przeciw i wprowadzić ten idealny na lato film do szerokiej dystrybucji.

Oficjalny zwiastun

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

O czym jest film?

Kasia i Robert sprzedają dom oraz wszystko, co posiadają, żeby wraz z trójką dzieci ruszyć kamperem na wyprawę życia i móc budować głębsze więzi w rodzinie. Swoją podróż relacjonują w mediach społecznościowych jako The Big Five Family. Czy to będzie wspaniała przygoda, o której wielu z nas skrycie marzy? Jakie trudności i zachwyty czekają ich po drodze? Co odkryją o samych sobie, żyjąc nieustannie w trasie? Wolność, którą zyskali, staje się prawdziwym testem dla rodziny. Napięcia w małżeństwie są nieodłączną częścią przemiany, jaką przechodzą rodzice. Dodatkowym wyzwaniem są dorastający w podróży chłopcy. Idealny film na lato, który pokochała publiczność festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Łączy najlepsze tradycje kina drogi z dokumentalną wrażliwością na relacje międzyludzkie. 


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.