Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Nowa generacja potomków bohaterów i złoczyńców na plakatach i zwiastunie Descendants: The Rise of Red

Autor: Szymon Góraj
2 kwietnia 2024
Nowa generacja potomków bohaterów i złoczyńców na plakatach i zwiastunie Descendants: The Rise of Red

Disney szykuje wielki powrót serii, w której potomstwo najsłynniejszych złoczyńców stara się zmienić swój los. Tym samym prawdopodobnie po pięciu latach przerwy (choć dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy) produkcja dla młodszych widzów z musicalowymi wstawkami przedstawi kolejny swój rozdział.

W tym przypadku bohaterkami będą Red (Kylie Cantrall), córka Czerwonej Królowej (Rita Ora), oraz Chloe (Malia Baker), której matką jest Kopciuszek (Brandy Norwood). Ten nietypowy duet będzie musiał znaleźć nić porozumienia, jeśli chce ocalić krainę. Obie przeniosą się bowiem w czasie, by zapobiec zbliżającej się rebelii sił Krainy Czarów i atakowi na Auradon. W obsadzie pojawią się także m.in. China Anne McClain, Melanie Paxson, Dara Reneé, Jeremy Swift, Leonardo Nam, Ruby Rose Turner, Morgan Dudley, and Joshua Colley. W ramach materiałów promujących produkcję znajdziemy plakaty od Entertainment Weekly oraz pierwszą zapowiedź.

Plakaty

Początki serii

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. w Następcach Ben syn króla Bestii i królowej Belli,  w ramach swojej pierwszej oficjalnej decyzji sprowadził do Auradonu dzieci mieszkających na Wyspie Potępionych - miejscu będącym domem wielu słynnych czarnych charakterów. Wtedy też pierwsze dzieci - Mal, Evie, Carlos i Jay - pojawiły się w królestwie Auradonu, by zadecydować o swej przyszłości. 

">April 2, 2024

Wieści ze świata kina na Movies Room:

Henry Cavill jako Wolverine w nowym fanarcie

Źródło: Entertainment Weekly, Disney+ Canada / Ilustracja wprowadzenia: Disney+

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.