Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Joker: Folie à Deux z plakatem! Ujawniono datę publikacji zwiastuna

Autor: Kacper Domański
2 kwietnia 2024
Joker: Folie à Deux z plakatem! Ujawniono datę publikacji zwiastuna

Reżyser nadchodzącego Joker: Folie à Deux opublikował w mediach społecznościowych plakat swego filmu. We wpisie potwierdził również, kiedy zadebiutuje zwiastun produkcji.

Choć trudno jeszcze mówić o jakiejś prężnie działającej promocji filmu Joker: Folie à Deux, Todd Phillips co jakiś czas obdarza fanów pojedynczymi materiałami związanymi z jego filmem. Tym razem postanowił podzielić się plakatem swojego nowego obrazu, a wraz z nim ogłosić, że jego zwiastun zadebiutuje już za tydzień! Będzie to miało miejsce 9 kwietnia w USA, zaś reszta świata otrzyma go dzień później (10 kwietnia).

Plakat filmu Joker: Folie à Deux

fot. Warner Bros.

Więcej o DC przeczytasz w Movies Room:

Joker: Folie à deux - co wiemy o filmie Todda Phillipsa

Data premiery filmu Joker: Folie a Deux została wyznaczona na 4 października 2024 roku. Z ciekawostek warto nadmienić, że pierwsza część trafiła do kin 4 października 2019 roku, zatem daty te idealnie do siebie pasują.

Duża część akcji ma się rozgrywać w Azylu Arkham. Tam najpewniej głównemu bohaterowi towarzystwa dotrzymywać będzie doktor Harleen Quinzel, w którą wcieli się Lady Gaga. Do obsady dołączyli także Brendan GleesonCatherine Keener, oraz Jacob Lofland. Wiemy również, iż kontynuacja ta, w przeciwieństwie do pierwszej części, będzie musicalem.

Źródło: Todd Phillips, Instagram (@toddphillips) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.