Ostatni polskojęzyczny film Vegi będzie ekranizacją harlekina o warszawskiej singielce?

Patryk Vega zapowiedział, że w 2021 roku planuje nakręcić ostatni film w języku polskim, by w następnych latach skupić się na podboju rynku międzynarodowego anglojęzycznymi produkcjami. Jak zdradza Edyta Folwarska, autorka powieści Zbiór miłości niechcianych oraz Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty, reżyser Pętli przymierza się do ekranizacji jej twórczości.

Edyta Folwarska od dawna przyjaźni się z Patrykiem Vegą, a na swoim Instastories często promuje jego filmy. Sama zagrała nawet w dwóch produkcjach: Kobiety mafii i Botoks. Prezenterka zapowiada, że to nie koniec ich wspólnych projektów.

Rozważamy również z Patrykiem ekranizację mojej książki. Czyta książkę i powiedział, że jeżeli ją zekranizuje, to będzie już jego ostatni polski film, ponieważ teraz planuje nagrywać filmy za granicą, po angielsku. No i zobaczymy, trzymajcie kciuki, może się uda – mówi Edyta Folwarska.

Decyzja odnośnie do ekranizacji zapadnie w ciągu najbliższych tygodni. Zdaniem prezenterki tematyka jej powieści doskonale wpisuje się w klimat filmów Vegi.

Myślę, że na początku listopada Patryk da mi już odpowiedź, co robimy, czy mu się podoba, czy warto zekranizować. Moim zdaniem jest to w jego klimacie, ponieważ jest dużo erotyzmu, seksu, prawdziwych wydarzeń, prawdziwego światka biznesu, Warszawy, celebrytów, narkotyków, czyli tego wszystkiego, co Patryk w swoich filmach lubi – mówi.

Zbiór miłości niechcianych oraz Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty to opowieści o życiu Oliwii, warszawskiej singielki i odnoszącej sukcesy dziennikarki, która po nieudanym małżeństwie postanawia odnaleźć prawdziwą miłość, lecz kolejni partnerzy przynoszą jej jedynie miłosne rozczarowania.

Ostatnim filmem Patryka Vegi była Pętla, która zadebiutowała w kinach 4 września. Pod koniec roku premierę ma mieć również Small World, film opowiadający o procederze handlu dziećmi, w którym pojawi się międzynarodowa obsada.

Źródło: Newseria Lifestyle / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube.com [Patryk Vega: relacja z planu Bad Boy na stadionie we Wrocławiu]

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Paulina pisze:

Lepiej lepiej film o covidzie 19 nakręci a Ty Edyta się ogarnij bo Ci film spieprzy filmem!

Paulina pisze:

Miało być książkę spieprzy filmrm


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?