Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Pierce Brosnan łączy siły z synem przy thrillerze pt. Wolfland

Autor: Kacper Domański
15 maja 2024
Pierce Brosnan łączy siły z synem przy thrillerze pt. Wolfland

Pierce Brosnan nie zwalnia tempa i regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach. Tym razem słynny odtwórca Jamesa Bonda będzie wspólpracował z własnym synem, który wyreżyseruje thriller pt. Wolfland.

Powstający thriller Wolfland będzie drugim pełnometrażowym filmem fabularnym Seana Brosnana. Wcześniej nakręcił on w 2016 roku połączenie dramatu z kinem akcji pt. Zabić ojca, w którym to główną rolę zagral Joe Anderson. W przypadku Wolfland Brosnan napisał scenariusz filmu wraz z Mattem D'Elią.

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

O czym opowie Wolfland?

Projekt opisywany jest jako „epicka odyseja”. Opowie on historię nastolatka, który, w momencie gdy jego siostra zostaje brutalnie zaatakowana i wykazuje oznaki tajemniczej transformacji, opuszcza swoją małą wioskę w poszukiwaniu legendarnego łowcy wilkołaków, który może odwrócić makabryczną klątwę. Kiedy znajduje „legendarnego" Devlina, opartego o bar i bez nastroju na opowieści o duchach, mężczyzna bierze pieniądze od dzieciaka i zgadza się upolować tego widmowego potwora, ale wpada w wir śmiertelnej rzezi.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.