Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mamy to! Keanu Reeves jako Shadow of the Hedgehog w Sonic 3!

Autor: Szymon Góraj
15 kwietnia 2024
Mamy to! Keanu Reeves jako Shadow of the Hedgehog w Sonic 3!

Spekulacje związane z domniemanym udziałem słynnego aktora w Sonic 3 trwały już dobre parę lat, ale wygląda na to, że czas oczekiwania dobiegł końca.

Już druga odsłona miała nie lada gwiazdę. W końcu właśnie tam przedstawiono Knucklesa - antyherosa, któremu głos podłożył nie kto inny, jak Idris Elba. I był to zaiste strzał w dziesiątki. Mimo to najnowsze wieści są chyba jeszcze mocniejsze.

Keanu Reeves potwierdzony

Na prezentacji w trakcie obchodów CinemaCon Paramount wreszcie wyjawiło, że arcypopularny gwiazdor wystąpi jako Shadow of the Hedgehog. Będzie to swoisty anty-Sonic, mroczna osobowość, która stanowi odbicie cech tytułowego bohatera - na tyle niepokojące, że nawet w fanowskim środowisku bywają w tej kwestii mieszane opinie. A jako że Reeves potrafił już w przeszłości dostarczać nie lada rozrywkę, tworząc przerysowane postacie, możemy się nastawić na świetną akcję.

Wieści ze świata kina na Movies Room:

O poprzedniej części

W drugiej odsłonie filmowej serii James Marsden powrócił do roli Toma, a Ben Schwartz ponownie użyczył głosu Sonicowi. Jeff Fowler ponownie zasiadł na stołku reżysera. Pat Casey i Josh Miller odpowiedają za scenariusz, wraz z reżyserem Deadpoola Timem Millerem na pokładzie jako producentem wykonawczym. Paramount Pictures pracowało, aby zachować większość zespołu kreatywnego na pokładzie. Premiera filmu odbyła się w kwietniu 2022 roku.

Warto także przypomnieć, że Sonic 3 oficjalnie trafi do kina 20 grudnia 2024 roku! Oznacza to, że film Paramount Pictures konkurować będzie chociażby z trzecią częścią serii Avatar.

Źródło: The Hollywood Reporter

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.