Ubisoft zapowiada swoją prezentacje na E3 2018

Atmosfera przed targami E3 2018 jest coraz gorętsza. Ubisoft postanowił jeszcze bardziej rozpalić oczekiwania graczy, zapowiadając swoje wystąpienie w Los Angeles. Podczas konferencji francuskiego giganta możemy liczyć na prezentację między innymi  The Division 2. To jednak nie wszystko co przygotował wydawca.

Konferencja Ubisoft odbędzie się 12 czerwca o godzinie 22:00 podczas tegorocznej edycji targów elektronicznej rozrywki E3. Francuzi postanowili podgrzać atmosferę prezentując zapowiedź wideo nadchodzącego wystąpienia.

Zobacz również: H1Z1: Battle Royale – spory sukces bety na PlayStation 4

Z powyższego materiału wynika, że będziemy świadkami prezentacji kilku z ważniejszych marek jakie posiada w swoim portfolio Ubisoft. Podczas konferencji nie zabraknie:

  • Beyond Good & Evil 2,
  • For Honor ( prawdopodobnie nowa zawartość),
  • Rainbow 6 Siege,
  • Skull & Bones,
  • Tom Clancy’s The Division 2,
  • Starlink: Battle for Atlas,
  • Transference.

 

Ubisoft

Fot. Mat. prasowe

Nie jest to jednak ostateczna lista tytułów. Firma potwierdza, że tak jak co roku przygotowała kilka zapowiedzi dotąd nie ujawnionych produkcji. Już teraz lista jest bardzo imponująca i na pewno zadowoli wielu graczy. Ponownie usłyszymy o wyczekiwanej od wielu lat kontynuacji kultowego już Beyond Good & Evil i poznamy więcej szczegółów ciekawie zapowiadającej się pirackiej opowieści w Skull & Bones. Niestety nie mamy co liczyć na poznanie dokładnej daty premiery, gdyż twórcy parę tygodni temu ogłosili, że ta odbędzie się pomiędzy 1 kwietnia 2019 roku, a  31 marca 2020 roku.

Być może wsród niespodzianek znajdzie się zapowiedź Watch Dogs 3 lub kolejna odsłona serii Sprintel Cell. Wiele plotek głosiło, że pojawienie się postaci Sama Fishera w grze Ghost Recon: Wildlands nie jest przypadkowe. O wszystkim przekonamy się już niedługo!

Źródło: Youtube.com @Ubisoft / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?