Advertisement
Advertisement

Bridgertonowie – kolejne nazwiska dołączają do 2. sezonu

W poprzednim tygodniu zapowiedzieliśmy pojawienie się dwóch nowych aktorów w drugiej serii Bridgertonów. Teraz zaś dojdą jeszcze kolejni.

Przede wszystkim Simone Ashley, jedna z gwiazd Sex Education, wystąpi jako Kate Sharma, nowa twarz w Londynie, która wzbudzi zainteresowanie Anthony’ego i zapoczątkuje niejednoznaczną relację. Wraz z nią pojawi się Shelley Conn jako Mary, siostra Kate, za którą ciągnie się skandal.

Fot. Netflix

Zobacz również: Niewinny – zwiastun miniserialu Netflix na podstawie książki Harlana Cobena

Drugi sezon serialu przedstawi widzom perypetie miłosne najstarszego z rodzeństwa Bridgertonów. Jak zapowiada twórca produkcji Chris Van Dusen, pojawi się kilka nowych twarzy, zaś wątek miłosny będzie wzruszający.

Bridgertonowie to najpopularniejszy serial w historii Netflixa. W ciągu pierwszych 28 dni od premiery obejrzało go aż 82 mln subskrybentów. Na kontynuację losów bohaterów widzowie nie powinni długo czekać, rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu zaplanowano na wiosnę tego roku.

Źródło: CBR / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?