Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Krysten Ritter może wrócić do Marvela? Na to jednak możemy trochę poczekać

Autor: Mikołaj Lipkowski
10 czerwca 2024
Krysten Ritter może wrócić do Marvela? Na to jednak możemy trochę poczekać

Świat wciąż żyje plotkami o możliwym castingu Krysten Ritter w Marvel Cinematic Universe. Po wspaniale odegranej roli Jessiki Jones, aktorka wydaje się ciągle zainteresowana powrotem do roli, jednak nowe doniesienia wskazują, że możemy jeszcze troszkę poczekać na ten powrót.

Po tym jak Charlie Cox powrócił do roli Matta Murdocka, wszyscy zaczęli czekać aż Krysten Ritter powróci jako Jessica Jones. Wiele mówiło się, że powrót mamy zobaczyć w serialu Daredevil: Born Again i to faktycznie może być prawdą, lecz jest jeden problem. 

Krysten Ritter powróci do Marvela?

Według scoopera @MyTimeToShineH, Ritter spotkała się z Marvel Studios w sprawie powrotu do roli i obecnie oczekuje się, że aktorka powróci do swojej roli w 2. sezonie Daredevil: Born Again. Może to rozczarować wielu widzów, zwłaszcza po tym, że w serialu mają wrócić między innymi Punisher czy Foggy Nelson. Sama aktorka wyraziła zainteresowanie występem w MCU w ubiegłym roku:

Myślę, że ludzie kochają Jessicę; wiem, bo sama to przeżywam. Marvel jest tak skryty — po prostu gdyby dali mi znak byłabym tam w sekundę. Miałabym gotowe buty i kurtkę.

Więcej o Marvelu na Movies Room:

Co wiemy o serialu Daredevil: Born Again?

Daredevil: Born Again to należący do piątej fazy MCU amerykański serial superbohaterski powstający dla platformy Disney+, który ma nawiązywać do serialu Daredevil z lat 2015-2018. Tytuł pierwotnie miał trafić do nas w 2024 roku, lecz przez strajki aktorów i scenarzystów zadebiutuje dopiero w 2025 roku. Produkcja ma mieć osiemnaście odcinków, lecz nie wyklucza się faktu, że może być on skrócony. W tytułowej roli zobaczymy Charliego Coxa, który zdążył pojawić się jako Matt Murdock/Daredevil w trzech produkcjach MCU. Było to występy w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu oraz serialach Mecenas She-Hulk oraz Echo. Swoje role z netfliksowych produkcji powtórzą Vincent D’Onofrio, Jon Bernthal/Punisher, Deborah Ann Woll i Elden Henson. Ponadto w u ich boku wystąpią Margarita Levieva, Michael Gandolfini, Sandrine Holt, Nikki M. James, Genneya Walton, Clark Johnson, Arty Froushan, i Zabryna Guevara.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.