Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Pan i Pani Smith od Amazon otrzymają 2. sezon, jednak pewna informacja może zaskoczyć

Autor: Kacper Domański
15 maja 2024
Pan i Pani Smith od Amazon otrzymają 2. sezon, jednak pewna informacja może zaskoczyć

To już pewne. Serial Pan i Pani Smith, który podbił platformę Prime Video otrzyma swój 2. sezon. Okazuje się jednak, że powrót głównych bohaterów nie jest aż tak pewny, jak mogłoby się wydawać.

Choć ogłoszono powstawanie nowych odcinków serialu Pan i Pani Smith, mówi się, że w rolach głównych mogą nie powrócić Donald Glover oraz Maya Erskine. Nie znamy głównej przyczyny potencjalnej decyzji twórców, niemniej jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że Glover ogłosił niedawno, iż wyruszy w światową trasę koncertową jako Childish Gambino, która rozpocznie się w sierpniu, a zakończy w lutym 2025 roku. Co ciekawe ma on wciąż pełnić funkcję showrunnera oraz producenta serialu obok Franceski Sloane.

Co zatem zobaczymy w nowym sezonie Pan i Pani Smith?

Biorąc pod uwagę fakt, w jaki sposób zakończył się pierwszy sezon serialu Pan i Pani Smith, istnieje prawdopodobieństwo, że twórcy będą chcieli pójść w kierunku antologii, w wyniku czego kolejny sezon opowie zupełnie inną historię. Niemniej jednak na chwilę obecną są to wyłącznie gdybania i na oficjalne informacje musimy jeszcze cierpliwie czekać.

Więcej o serialach przeczytasz w Movies Room:

O czym opowiada serial?

Dwójka samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie pełne szpiegostwa, bogactwa, podróży po świecie, a przede wszystkim wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Jednakże jest pewien haczyk: muszą przyjąć nowe tożsamości w zaaranżowanym małżeństwie jako John i Jane Smith. Teraz, będąc małżeństwem, John i Jane muszą radzić sobie z ryzykownymi misjami każdego tygodnia, jednocześnie stawiając czoła nowym etapom w ich związku. Ich skomplikowana historia pozorów staje się jeszcze bardziej złożona, gdy zaczynają prawdziwie zakochiwać się w sobie. Pytanie brzmi: co jest bardziej ryzykowne - szpiegostwo czy małżeństwo? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.