God’s Trigger zstępuje na Ziemię wraz z premierowym konkursem

Już w tym tygodniu Techland Publishing ześle na świat God’s Trigger, nieziemską rozwałkę od studia One More Level, która opęta konsole i PC już 18 kwietnia. Z tej okazji polski wydawca gry przygotował niesamowite nagrody dla najbardziej skutecznych graczy.

W zwiastunie premierowym, świeżo wykutym w ogniach piekielnych, gracze mogą zobaczyć przedsmak nadchodzącej akcji i poznać pierwsze szczegóły fabuły. Mówiąc wprost: aby powstrzymać Apokalipsę, muszą zniszczyć każdego na swej drodze tak szybko i tak stylowo, jak to tylko możliwe, korzystając z kombosów, zindywidualizowanych umiejętności specjalnych oraz pułapek. Podczas krwistej, ośmiogodzinnej kampanii – dostępnej w trybie solo i kooperacji – gracze będą musieli wykazać się zręcznością w wycinaniu opętanych śmiertelników, kultystów końca świata oraz nadprzyrodzonych stworzeń z piekła i nieba rodem. Dodatkowe mordercze umiejętności graczy okażą się niezbędne podczas konfrontacji z piątką epickich bossów, których głównym zadaniem jest powstrzymanie Harry’ego i Judy w ich misji ocalenia świata.

Zobacz również: God of War – Twórcy dziękują fanom za wsparcie

Z okazji premiery gry God’s Trigger Techland Publishing przygotował piekielnie atrakcyjne nagrody dla jednego zwycięzcy w trybie solo oraz zwycięskiej dwójki w kooperacji, którzy dowiodą swych krwawych zdolności w walce. Gracze, którzy są gotowi siać zniszczenie w najbardziej widowiskowy sposób, powinni opublikować swoje nagrania z gry w serwisie YouTube, opatrzyć je tagiem #GodsTrigger i zawrzeć “God’s Trigger” w tytule materiału. W ten sposób wchodzą do gry o ultramocne laptopy dla graczy firmy Alienware. Więcej informacji o konkursie przeczytacie na stronie OneMoreLevel w serwisie Facebook, którą znajdziecie TUTAJ.

God’s Trigger będzie dostępny cyfrowo na PC, Xbox One, oraz PlayStation 4 już 18 kwietnia 2019.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?