Advertisement

Rzeź od Guya N. Smitha już w marcu!

Fani zwierzęcych, pulpowych horrorów mają na co czekać. Wydawnictwo Phantom Books zapowiedziało kolejną powieść Guya N. Smitha – jego najnowszą, napisaną w 2016 roku Rzeź.

Guy N. Smith to znany twórca horrorów klasy B – napisał ich dziesiątki, z kultową serią Kraby na czele, do tego kilka tysięcy opowiadań, także z gatunku softcore porn. Co ciekawe, tworzy także… teksty dla dzieci. Uznwany jest za kultowego autora literatury pulpowej.

Nota wydawcy:

Rodzina Lewisów hodowała parę pawianów, które mieszkały z nimi przez lata w domu na uboczu. W 1976 r. weszła w życie ustawa o niebezpiecznych zwierzętach, która obligowała posiadaczy takich gatunków do zagwarantowania bezpieczeństwa nie tylko hodowcom, ale i okolicznym mieszkańcom. Zabezpieczenia okazały się bardzo kosztowne, więc Lewisowie nie mogli już dłużej utrzymywać swoich zwierząt. Potajemnie wypuścili je w górach Walii. Nikt, przez długi czas nie zdawał sobie sprawy, że pawiany żyją w górach i wychowują młode, ukryte przed ludźmi, w rozległych górskich lasach. Czterdzieści lat później, zaczęły się brutalne morderstwa, a góry stały się niebezpiecznym miejscem dla wspinaczy i turystów.

guy n smith rzez

Zobacz również: Peanatema już w sprzedaży

Źródło: Phantom Books; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?