Jingle Jangle – nowe gwiazdy w obsadzie pierwszego, oryginalnego musicalu platformy Netflix!

Portal Deadline poinformował, że nowy projekt platformy Netflix pt. Jingle Jangle wzbogacił swoją obsadę o kolejne gwiazdy. Są nimi: Keegan-Michael Key, Phylicia Rashad, Anika Noni Rose i debiutantka w branży filmowej Madalen Mills. Na pokładzie projektu znajdował się do tej jedynie utalentowany i doświadczony Forest Whitaker.

Jingle Jangle zabierze widzów do brukowanego świata, ożywającego w muzycznej opowieści traktującej o zabawkarzu (Whitaker), jego wybitnie uzdolnionej wnuczce (Mills) i magicznym wynalazku. Jeśli rzeczeni bohaterowie zdołają je naprawić jeszcze przed zbliżającymi się świętami, to z pewnością odmienią swoje dotychczasowe życie. Brzmi zagadkowo?

Phylicia Rashad

Fot.: Barry Wetcher; Warner Bros. Entertainment Inc.; Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.

Zobacz również: Irresistible – Mackenzie Davis w obsadzie nowego filmu Jona Stewarta!

Omawiany film, który jest pierwszym oryginalnym musicalem platformy Netflix, zostanie wyreżyserowany przez Davida E. Talberta, który ponadto sporządzi do niego scenariusz. Jingle Jangle zadebiutuje na ekranach kin dopiero w 2020 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Entertainment Inc.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?