Advertisement
Advertisementpixel

Powstaje kolejny serial na podstawie książki Stephena Kinga

Obok Mr. Mercedes i Castle Rock, obok nowego IT oraz ekranizacji Doktor Sen, stacja Freeform podjęła decyzję, że czas na jeszcze kolejną ekranizację powieści króla horroru.

Stacja Freeform (wcześniej ABC Family), odpowiedzialna za Słodkie Kłamstewka czy Cloak an Dagger, postanowiła zająć się powieścią Joyland. Książka opowiada o Devinie, studencie, który zatrudnia się na wakacje w parku rozrywki w turystycznym miasteczku w Północnej Karolinie.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka – 1. sezon Castle Rock

Opis dystrybutora książki: Devin Jones, student college’u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu – i tym, co po nim następuje. Wszystko to sprawi, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam… Życie nie zawsze jest ustawioną grą. Czasem nagrody są prawdziwe. Bywają też cenne.

Za produkcję pilotowego odcinka odpowiadają Chris Peña oraz Cyrus Nowrasteh. Stephen King nie jest aktualnie powiązany z projektem, poza faktem, że na jego powieści będzie bazowała fabuła.

Źródło: BloodyDisgusting / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?