Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Wyszedł teaser Zmierzchu Bogów Zacka Snydera. Poleje się krew

Autor: Bianka Turzyńska
14 czerwca 2024
Wyszedł teaser Zmierzchu Bogów Zacka Snydera. Poleje się krew

Nowa animacja dla dorosłych Zacka Snydera otrzymuje zapowiedź. Krwawa, pełna akcji opowieść o bogach i śmiertelnikach osadzona w świecie nordyckich mitów pojawi się na Netflixie 19 września 2024 roku. 

Więcej o filmach i serialach przeczytasz na Movies Room:

Zack Snyder króluje ostatnimi czasy na Netflixie. W ciągu paru tygodni widzowie nie dość, że otrzymali kolejną część Rebel Moon, to jeszcze zapowiedź nadchodzącej animacji w nordyckim klimacie. Animowany serial powstał we współpracy z Xilam Animation, studiem, które wyprodukowało oscarowe Zgubiłam Swoje Ciało. W procesie twórczym z Zackiem Snyderem współpracowała dwójka scenarzystów, Jay Oliva (Trese, Batman Kontra Robin) oraz Eric Carrasco (Super Girl, Fundacja). Wszyscy panowie mają doświadczenie w dziedzinie animacji lub filmów akcji, a więc wspólnie tworzą solidny zespół. Sam Snyder, co ciekawe, wyreżyserował tylko dwa odcinki serialu, pierwszy i ostatni. Za reżyserię pozostałych odpowiadają  wspomniany Jay Oliva, Andrew Tamandl, Tim Divar i Dave Hartman. Muzykę zaś stworzył kompozytor Hans Zimmer. 

Zmierzch Bogów: Obsada i fabuła

Obsada Zmierzchu Bogów została ogłoszona już w 2021 roku. Znajduje się w niej między innymi Sylvia Hoeks (Sigrid), Stuart Martin (Leif), Rahul Kohli (Egill), Paterson Joseph (Loki), Jamie Clayton (Seid-Kona), Pilou Asbæk (Thor), Birgitte Hjort Sørensen (Hervor), Kristofer Hivju (Andvari), Thea Sofie Loch Næss (Thyra), John Noble (Odyn) i Peter Stormare (Ulfr).

Animacja osadzona jest w nordyckim świecie mitów, wojowników i przede wszystkim znanych nam już dobrze bogów. W mroźnej krainie pełnej niebezpiecznych bitew, wojowniczka Sigrid ratuje króla Leifa. Para zakochuje się w sobie, jednak na ich drodze stoi pewna przeszkoda. Leif jest śmiertelnikiem. Ich noc poślubna budzi gniew potężnego Thora. Kochankowie wraz z grupą śmiałków wyruszają na szaleńczą eskapadę przeciwko bogom. Zmierzch Bogów to opowieść o miłości i zemście osadzona na podwalinach nordyckiej mitologii. Premiera animacji odbędzie się 19 września 2024 roku.

Inne nadchodzące animacje na platformie Netflix

Filmy animowane dla dorosłych (i nie tylko)  ma się świetnie na wspomnianej już platformie. Netflix bardzo wspiera rozwój animacji, a widać to po ilości premier. W ostatnim czasie fani mogli obejrzeć tytuły takie jak Niebieskooki Samuraj, Arcane, czy Blood of Zeus. Wraz z zapowiedzią Zmierzchu Bogów pojawiły się obietnice kolejnych nowości. Już niedługo pojawią się: Wallace i Gromit, The Imaginary, K-Pop Demon Hunters, Plankton: Film czy Ultraman Rising

Źródło: The Collider 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Fanka filmów, literatury i popkultury, od małego karmiona klasykami kina przez rodziców- filmoznawców. W wolnych chwilach spędza czas na chodzeniu na koncerty, siedzi przy nowym cosplay'u lub dobrej herbacie i jeszcze lepszej książce. Miłośniczka Tolkiena i animacji wszelkiej maści.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.