Wyniki: Wygraj zestaw LEGO Harry Potter!

Wraz z LEGO Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

Zestaw LEGO Harry Potter – Rogogon węgierski na Turnieju Trójmagicznym


NAGRODA TRAFIA DO:

Adrianna Malec

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Odtwórz Turniej Trójmagiczny z filmu „Harry Potter i Czara Ognia” i pomóż Harry’emu zdobyć złote jajo. Harry, uzbrojony jedynie w różdżkę, musi przechytrzyć innych zawodników — Viktora Kruma, Fleur Delacour i Cedrika Diggory’ego — a potem zmierzyć się z jednym z najbardziej niebezpiecznych smoków: rogogonem węgierskim.

Więc machnij różdżką i przyzwij swoją Błyskawicę… zdobycie jaja nie będzie wcale proste! Młodzi czarodzieje i czarownice mogą stanąć do pojedynku z rogogonem węgierskim ze świata Harry’ego Pottera! Podaruj małemu miłośnikowi Harry’ego Pottera okazję do pojedynku z jednym z najniebezpieczniejszych smoków świata czarodziejów. Zestaw LEGO Harry Potter 75946 Rogogon węgierski na Turnieju Trójmagicznym to pełny magicznych przygód prezent dla dzieci.

Każdy maluch w wieku od 8 lat z chęcią pomoże Harry’emu w rywalizacji z uczniami innych szkół magii i zdobędzie tajemnicze złote jajo. A to jeszcze nie wszystko. Harry musi do tego pokonać rogogona węgierskiego! Przyda mu się dużo sprytu i refleksu, by ominąć tę dziką bestię z ruchomymi kończynami i skrzydłami. Cztery minifigurki w tym zestawie LEGO ze smokiem z serii Harry Potter zainspirują do przeżywania niekończących się pomysłowych przygód.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Łukasz pisze:

Moja ulubiona magiczna postać to Zgredek uzasadnienie wierny przyjazny delikatnie zagubiony dwie pierwsze cechy bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie ?

L'antidote pisze:

Zdecydowanie feniks! Jest to najbardziej majestatyczne stworzenie ze świata Harrego Pottera. Potrafi odradzać się z popiołów, uzdrawiać i dźwigać ciężar dużo większy od niego samego, a do tego jest taki piękny! Chyba nie ma bardziej niesamowitego magicznego stworzenia.

Amelia pisze:

Moim ulubionym stworzeniem są smoki. Są to przepiękne, ale przy tym dzikie i nieokiełznane. Podoba mi się ich różnorodność i zmienność charakteru. Niektóre z tych starożytnych gadów są łagodne i miłe,a niektóre srogie i nieprzyjazne. W każdym razie: przepiękne!!!

L'antidote pisze:

Zdecydowanie feniks! Jest to najbardziej majestatyczne stworzenie ze świata Harrego Pottera. Potrafi odradzać się z popiołów, uzdrawiać i dźwigać ciężar dużo większy od niego samego, a do tego jest taki piękny! Chyba nie ma bardziej niesamowitego magicznego stworzenia.

Asiaw pisze:

Zdecydowanie zgredek. Wierny, oddany, pomocny, przyjacielski…. wielu ludzi mogło by brac z niego przyklad . W części w której zginął plakalam jak bubr.

Hubi pisze:

Moje ulubione to Chimery łączące cechy lwa, kozy i smoka. Podobnie jak charakter nastolatków.Lubię je.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?