Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Bill Skarsgård w krwawym zwiastunie Boy Kills World

Autor: Julia Kanas
2 kwietnia 2024
Bill Skarsgård w krwawym zwiastunie Boy Kills World

Boy Kills World w reżyserii Moritza Mohra i wyprodukowany m.in. przez Sama Raimiego zadebiutuje za oceanem już 25 kwietnia. Film akcji z kategorią R? Krawy zwiastun z Billem Skarsgårdem właśnie trafił do sieci!

Napisany przez Tylera Burtona Smitha i Arenda Remmersa oraz wyprodukowany przez Sama Raimiego, Roya Lee, Simona Swarta, Alexa Lebovici, Stuarta Manashila, Wayne'a Fitzjohna, Zainab Azizi i Dana Kagana Boy Kills World miał swoją premierę na zeszłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Jak pracę tylu osób ocenili krytycy i publiczność? Do tej pory na podstawie 15 recenzji udało mu się uzyskać  73% w serwisie Rotten Tomatoes.

Co wiemy o fabule?

Osierocony, głuchy i pozbawiony głosu Chłopiec poprzysięga zemstę po tym, jak jego rodzina została zamordowana przez Hildę Van Der Koy, obłąkaną matriarchę skorumpowanej postapokaliptycznej dynastii. Kierując się wewnętrznym głosem, wzorowanym na swojej ulubionej grze wideo z dzieciństwa i wraz z duchem swojej młodszej siostry, trenuje z tajemniczym szamanem, szkoląc się jako narzędzie śmierci. Wkrótce dołącza do zdesperowanej grupy oporu, wprowadzając krwawe zamieszanie w postapokaliptycznym świecie.

Więcej o kinie akcji przeczytasz w Movies Room:

Na zwiastun Red Band trzeba było czekać ponad miesiąc od pierwszej zapowiedzi Boy Kills World. Bill Skarsgård w nowej odsłonie wywołuje krwawy chaos w artystycznym stylu rodem z Johna Wicka. W produkcji występują również Famke Janssen, Michelle Dockery, Jessica Rothe, Brett Gelman, Andrew Koji, Isaiah Mustafa i H. Jon Benjamin. 

Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło:  Collider.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.