Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Fantastyczna Czwórka mogła mieć innego Reeda Richardsa! Aktor potwierdza

Autor: Szymon Góraj
25 maja 2024
Fantastyczna Czwórka mogła mieć innego Reeda Richardsa! Aktor potwierdza

Jak wiadomo, w głównego członka Fantastycznej Czwórki wciela się Pedro Pascal. Ale oczywiście nie musiało się tak skończyć.

Długo nie wiedzieliśmy, kto miałby zagrać Reeda Richardsa. Ostatecznie przejął ją Pedro Pascal, będący w ostatnich latach na topie w Hollywood. Jednak fani wskazywali wcześniej kogoś innego.

Rahul Kohli w wyścigu

Aktor ten nie tylko ma za sobą świetne role w iZombie czy The Fall of the House of Usher, ale wyglądem przypomina Richardsa, toteż fani szybko zaczęli mu kibicować. Niedawno Kohli przyznał, że ubiegał się w swoim czasie o tę rolę, jednak ostatecznie przegrał. Cóż, tak utalentowany aktor może mieć jeszcze swoje pięć minut w przyszłości - zwłaszcza, że MCU przechodzi mocną restrukturyzację i potrzebuje charyzmatycznych gwiazd.

Co wiadomo o nowej Fantastycznej Czwórce?

Fantastyczna Czwórka to zapowiadana od 2019 roku adaptacja komiksu Marvela, który otworzy tzw. VI Fazę MCU. Produkcja ma ruszyć latem tego roku, a premierę superprodukcji science-fiction zaplanowano na 25 lipca 2025 roku. Na stanowisku reżysera zasiądzie Matt Shakman (WandaVision), który przejął film po rezygnacji Jona Wattsa w 2022 roku. Scenariusz przygotowało czterech autorów – Eric Pearson, Josh Friedman, Jeff Kaplan i Ian Springer. 

Oficjalny opis fabuły reboota nie został ujawniony publicznie, lecz zgodnie ze słowami szefa Marvel Studios Fantastyczna Czwórka nie będzie tzw. origin story – historią o powstaniu zespołu i zdobyciu mocy – a postaci będą już w pełni ukonstytuowanymi superbohaterami. Według pogłosek przekazywanych przez scooperów, fabuła filmu Marvela ma rozgrywać się na dwóch liniach czasowych, a akcja będzie miała miejsce na alternatywnej wersji Ziemi, a nie uznawanej za główną oś MCU – Ziemi-616.

Wieści ze świata kina na Movies Room:

Źródło: Screen Rant

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.