Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Jak z tą Taylor Swift w Marvelu? Shawn Levy odpowiada na plotki o występie Blondyny

Autor: Mikołaj Lipkowski
16 kwietnia 2024
Jak z tą Taylor Swift w Marvelu? Shawn Levy odpowiada na plotki o występie Blondyny

Od dłuższego czasu fani spekulują, że Taylor Swift pojawi się w filmie Deadpool & Wolverine. Teraz głos postanowił zabrać reżyser filmu czyli Shawn Levy. Odpowiedział na te gorące ploteczki.

Reżyser Deadpool & Wolverine, Shawn Levy, lubi czytać spekulacje dotyczące występów w nadchodzącym hicie MCU, w tym plotki o włączeniu do filmu Taylor Swift. Cóż, wypowiedź reżysera daje nam wiele do myślenia…

So it's gonna be forever?

Czy do premiery filmu będziemy żyć w niepewności? Raczej nie. Shawn Levy rzucił światełkiem na nadchodzący film Deadpool & Wolverine. Wypowiedział się na temat możliwego występu Taylor Swift w hicie MCU. Podczas CinemaCon 2024 Entertainment Tonight zapytali się reżysera odnośnie możliwego występu Blondie jako Dazzler.

Nie mogę uwierzyć, że odważyłeś się zadać mi pytanie, na które wiesz, że nie potrafię odpowiedzieć. Wiesz, że nie mogę odpowiedzieć. Cała Ameryka wie, że nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. […] Rozprzestrzenianie się plotek na temat tego, kto jest, a kto nie jest w tym filmie, jest czymś super. Nikt nie pozna prawdy aż do 26 lipca.

Jak możemy zauważyć, wypowiedź Levy'ego jest bardzo wymijająca. Może to świadczyć o tym, że reżyser nie może potwierdzić, że Taylor Swift faktycznie jest zaangażowana w film Deadpool & Wolverine. Daje to wiele do myślenia i w pewnym sensie możemy raczej być pewni, że Blondyna wystąpi w filmie. 

Więcej o MCU przeczytasz w Movies Room:

Deadpool & Wolverine - obsada i premiera

Shawn Levy wyreżyserował film, w którym występują Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni, a także Matthew Macfadyen. Producentami są Kevin Feige, Ryan Reynolds, Shawn Levy i Lauren Shuler Donner, a producentami wykonawczymi Louis D'Esposito, Wendy Jacobson, Mary McLaglen, Josh McLaglen, Rhett Reese, Paul Wernick, George Dewey, Simon Kinberg i Jonathon Komack Martin.

Premiera filmu będzie mieć miejsce 26 lipca.

Skąd podejrzenia o angażu Taylor Swift w Deadpool & Wolverine?

Ryan Reynolds, który gra główną rolę i pomagał pisać scenariusz z Levym i Rhett Reese'em, jest prawdziwym przyjacielem Taylor Swift. Wcześniej sugerował pojawienie się Swift w zwiastunie Deadpool & Wolverine nakręconym w tym samym miejscu co krótki film piosenkarki All Too Well. Reynolds, Levy i Hugh Jackman zostali również sfotografowani z Swift i spędzali z nią czas kilkakrotnie.

Taylor Swift jest znana z easter eggów, a Reynolds mógł sam rzucić jedną. W niedzielę, podczas Super Bowl, Reynolds wypuścił zwiastun Deadpool & Wolverine. Udostępnił zdjęcie z Deadpoolem w tle, opatrując je podpisem: "Czy wszyscy widzieli zwiastun #Deadpool? Czy ktoś widział moją żonę?" Jego komentarze odnosiły się do Blake Lively, która pojawiła się na Super Bowl z Taylor Swift.

Dodatkowo krążą pogłoski, że zdobywczyni nagrody Grammy wystąpi w nadchodzącej części, w której wcieli się w Dazzlera, jedną z kilku postaci X-Men, które według plotek pojawią się w trzeciej części Deadpoola.


Źródło: superherohype.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe - kolaż

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.