Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Kirsten Dunst źle wspomina kręcenie słynnej sceny pocałunku w Spider-Manie. "To było żałosne"

Autor: Kacper Domański
29 marca 2024
Kirsten Dunst źle wspomina kręcenie słynnej sceny pocałunku w Spider-Manie.

Kirsten Dunst jest w trakcie promocji najnowszego filmu z jej udziałem pt. Civil War. W jednym z wywiadów znalazło się jednak miejsce na poruszenie kwestii dotyczących dawnych ról aktorki, w tym Mary Jane Watson.

Kirsten Dunst i Tobey Maguire obdarzyli fanów jednym z najbardziej kultowych pocałunków filmowych XXI wieku w Spider-Manie Sama Raimiego z 2002 roku. Okazuje się, że aktorka nie ma zbyt dobrych wspomnień z kręcenia tej sceny. 

Ikoniczne nie znaczy komfortowe

Kirsten Dunst miała okazję ostatnio gościć w programie The Jonathan Ross Show, w którym to przypomniała sobie, jak niekomfortowe było całowanie Maguire'a w ulewnym deszczu, gdy ten był do góry nogami jako Spider-Man.

Pamiętam, jak Sam Raimi dał mi książkę ze słynnymi pocałunkami, aby się zainspirować, ale bardzo też chciał, aby był to wyjątkowy film, chociaż w rzeczywistości było to trochę żałosne. Lał deszcz, było zimno, Tobey nie mógł oddychać, więc było prawie tak, jakbym go reanimowała.

Więcej o Marvelu przeczytasz w Movies Room:

Opis filmu Spider-Man

Przeciętny nastolatek, Peter Parker (Tobey Maguire) przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich niezwykłych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako "Spider-Man", Peter rozpoczyna walkę ze zbrodnią, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem.

Źródło: The Independent / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spider-Man

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.