Oto najwygodniejsze kino w Warszawie – nowe Multikino Młociny!

Takiego kina w Warszawie do tej pory jeszcze nie było! Od 23 maja Multikino w Galerii Młociny oferuje w standardzie zupełnie nową jakość oglądania. Supernowoczesne rozkładane fotele, projektory laserowe i system dźwięku trójwymiarowego – wszystko po to, aby przenieść widza do filmowego świata i w pełni zaangażować w historię opowiadaną na wielkim ekranie.

Multikino wzmacnia swoją pozycję w stolicy. Po Ursynowie, Śródmieściu, Woli i Targówku przyszła kolej na Bielany. Najnowszy obiekt znajduje się w nowoczesnej Galerii Młociny. Wyróżnia go wygoda, komfort i zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Składa się z 10 sal, posiadających łącznie 935 miejsc. Na każdej sali znajdują się 2 miejsca specjalnie wyznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Jako jedyne takie kino w Warszawie zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane, skórzane fotele SuperVIP. Dzięki nim seanse w Multikinie Młociny można oglądać w pozycji… półleżącej! To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem. Co więcej za wysoki standard nie trzeba dodatkowo płacić – cena biletów za seanse na SuperVIP-ach jest stała i zgodna z obowiązującym cennikiem.

Komfort to jednak nie wszystko, co czeka na widzów Multikina Młociny. Wszystkie sale kinowe wyposażone zostały w projektory laserowe 4K o wysokiej rozdzielczości obrazu, co oznacza, że obraz jest wyjątkowo realistyczny i nasycony bogactwem intensywnych kolorów.

W dwóch salach zastosowano nowoczesny system dźwięku trójwymiarowego Dolby Atmos, dzięki któremu widz ma wrażenie, jakby znajdował się w centrum wydarzeń przedstawionych na ekranie. Z kolei 3 inne sale wyposażone zostały w projektory umożliwiające oglądanie seansów w formacie 3D.

W holu kina zaaranżowano przestrzeń barową idealną na chwilę relaksu. Oprócz kinowych przekąsek Multikino oferuje także m.in. aromatyczną kawę, którą można kupić w autorskich kawiarniach Cavablanca.

 

Multikino to marka, która w swojej strategii od początku istnienia miała oferowanie rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Nieprzerwanie stawiamy na ciągły rozwój oparty na wiedzy i 20 latach doświadczenia. Bazujemy także na bogatym know-how grupy Vue International, właściciela sieci Multikino, jednego z wiodących operatorów kinowych na świecie. Vue zarządza sieciami multipleksów w dziesięciu krajach. Możliwość wymiany doświadczeń z wielu różnych rynków i wybór najlepszych rozwiązań powoduje, że Multikino to lider na polskim rynku kinowym – mówi Igor Przespolewski, szef działu Marketingu w Multikino S.A.

 

Dobrą wiadomością dla widzów Multikina Młociny będzie cena biletów – każdy za film 2D zapłaci tyle samo, tj. 29 złotych. I to przez cały tydzień! W przypadku filmów 3D wymagana będzie dopłata za okulary. Kinomani, którzy szczególnie dbają o budżet, będą zadowoleni z możliwości zakupu biletów po atrakcyjnych cenach w ramach tygodniowych promocji: Multiponiedziałków, Megaśród, Bueno Czwartków. Uczniowie od 16. roku życia i studenci skorzystają z M!Karty, dzięki której za filmy wyświetlane od poniedziałku do czwartku zapłacą jedyne 14,90 zł. Multikino Młociny zaprasza także całe rodziny – z kartą Rodzina Do Kina każdemu członkowi rodziny przysługuje 20% zniżka za zakupy w barze oraz sklepie z filmowymi gadżetami Multishop.

Również pod kątem różnorodności repertuaru Multikino Młociny będzie wyróżniało się na tle konkurencji. Widzowie zobaczą zarówno największe premiery światowe, jak
i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Będą mogli skorzystać również z bogatej oferty projektów i akcji specjalnych, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe czy transmisje spektakli z desek renomowanych teatrów.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasow

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?