Peter Dinklage zagra w reboocie Toksycznego Mściciela!

Kultowy bohater z serialu Gra o Tron potwierdził swój udział w castingach do filmu Toksyczny Mściciel!

Już w 2018 dowiedzieliśmy się, że w Toksycznego Mściciela ma być wepchnięte drugie życie. Studio Legendary Pictures zdobyło prawa do zmutowanego bohatera. Teraz wiemy, kto sprawi, że jego misją będzie wzbudzenie strachu w kryminalnym New Jersey jako Toksyczny Mściciel.

Według Deadline, Peter Dinklage (znany z Gry o Tron) zapisał się, aby zagrać Mściciela w nadchodzącym reboocie.

Toksyczny Mściciel został po raz pierwszy wprowadzony w filmie z 1984 roku o tej samej nazwie przez niezależne studio Troma Entertainment i od tego czasu osiągnął status kultowy dzięki kilku sequelom i serii komiksów.

Zobacz także: Czarna Pantera – Intro Disney+ składa hołd dla Bosemana

Opis festiwalowy: Jeszcze zanim na wielkim ekranie Peter Parker został ugryziony przez radioaktywnego pająka, Kapitan Ameryka otrzymał serum super żołnierza, a Shrek pokazał nam, że brzydota nie jest przeszkodą, aby zdobyć miłość, był on, mściciel z niezwykle szpetną gębą. Malvin Ferd to zwyczajny, stereotypowy wręcz słabeusz, pracujący jako woźny w klubie fitness i ma dosyć bycia popychadłem! Pewnego dnia, po kolejnej dawce znęcania się nad nim przez silniejszych uczestników klubu, wypada przez okno wprost do toksycznych odpadków. Co cię nie zabije, to cię wzmocni – Malvin przemienia się więc w ogromnego, lecz brzydkiego siłacza, który z mopem w ręku staje do walki ze swoimi prześladowcami.

Reżyserzy pierwszego filmu Lloyd Kaufman i Michael Herz są na pokładzie jako producenci. Macon Blair ma go wyreżyserować.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kard z filmu Toksyczny Mściciel

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?