Sam Rockwell, Saoirse Ronan i David Oyelowo łączą siły

Sam Rockwell, Saoirse Ronan i David Oyelowo zagrają w najnowszym kryminale studia Searchlight Pictures. Film będzie osadzony w latach 50. i śledzić będzie śledztwo w sprawie morderstwa.

Sukces takich filmów jak Morderstwo w Orient Expressie czy Na noże zapoczątkował odrodzenie kryminałów rodem z powieści Aghaty Christie. Sam Rockwell wraz z Saoirse Ronan i Davidem Oyelowo pojawią się w filmie w takim właśnie klimacie. Searchlight Pictures powierzyło produkcję Damienowi Jonesowi (Żelazna Dama), a reżyserię Tomowi George’owi na podstawie scenariusza Marka Chapell.

Zobacz również: Król Szczepana Twardocha. Polska reżyserka z najważniejszą niemiecką nagrodą teatralną

Film skupi się na detektywie Stoppardzie (Rockwell), doświadczonym inspektorze, który wraz z młodziutką Stalker (Ronan) stara się rozwiązać tajemnicę morderstwa na planie filmowym. Hollywoodzki reżyser postanawia przenieść na ekran popularną sztukę z West Endu. Niestety okazuję się, że wśród obsady pojawiają się ofiary. Para detektywów zbada olśniewający świat londyńskiego teatru w pogoni za rozwiązaniem zagadki i złapaniem winnych.

Choć nie znamy jeszcze daty rozpoczęcia zdjęć, wiemy że część z nich powstanie w Wielkiej Brytanii. Z pewnością jednak jest na co czekać. Tymczasem Rockwella możemy oglądać w Jojo Rabbit, Ronan w Małych Kobietkach i nadchodzącym dramacie Amonit. Ponadto Davida Oyelowo, najbardziej znanego z roli w serialu Selma, zobaczymy w najnowszym filmie w reżyserii George’a Clooney’a – Niebo o północy. 


Źródło: deadline.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Wielbicielka skomplikowanych filmów, koreańskich seriali i mocnej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?