Slasher lat 80. atakuje – Seth Rogen produkuje!

Seth Rogen wraz z Gregiem Silvermanem wyprodukują najnowszy meta horror dla Lionsgate – Video Nasty. Produkcja na podstawie scenariusza Chrisa Thomasa Devlina skupia się na grupie młodych ludzi, którzy wypożyczyli horror na kasecie VHS.

Horror, który wyprodukuje Seth Rogen, skupi się na walce trójki młodych ludzi próbujących uciec z horroru, do którego wciągnęła ich przeklęta kaseta VHS. Mimo że nie nie wiemy, kto zajmie się reżyserią, to oko na projekt ma Jonathan Levine. Panowie pracowali już razem m.in. przy Pół na pół Niedobranych. 

Zobacz również: Ambulancen – Jake Gyllenhaal w remake’u od Michaela Baya?

Tytuł filmu, Video Nastypochodzi od terminu, którego brytyjskie media używały w latach 80. w odniesieniu do grafcznych, nisko-budżetowych produkcji. Zazwyczaj dystrybuowano je bezpośrednio na kasetach VHS.

Rogen pierwszy raz zajął się horrorami 7 lat temu. Wraz z Evanem Goldbergiem stworzył apokalpityczny horror komediowy – To już jest koniecW styczniu tego roku Rogen podpisał z Lionsgatem umowę na jeszcze jeden horror – Memetic. Film opiera się na komiksie z 2014 roku o morderczym memie. Podobnie jak w pierwszej produkcji, reżyser najprawdopodobniej połączy siły z Goldbergiem przy Video Nasty.

Nie znamy jeszcze obsady ani daty premiery, niemniej zapewne możemy spodziewać się podania tych informacji już wkrótce.


Źródło: variety.com, screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: FilmMagic, fot. Michael Tran

Dziennikarka

Wielbicielka skomplikowanych filmów, koreańskich seriali i mocnej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?