Small World – nowy zwiastun filmu Patryka Vegi z Adamczykiem i Wieniawą

Small World to jeden z filmów w reżyserii Patryka Vegi, na którego premierę widzowie czekają najdłużej. Polski twórca umieścił dziś w sieci prawie trzy minutowy zwiastun produkcji zrealizowanej z międzynarodową obsadą i częściowo w języku angielskim.

Small World  to zapowiedziana jeszcze w 2018 roku oraz nagrywana w 2019 roku wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez Patryka Vegę i Olafa Olszewskiego. Osią filmu będą poszukiwania dziewczynki z polskiej wsi.  W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka. W obsadzie znajdują się Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Enrique Arce, Aleksiej Serebryakov i Marieta Żukowska.

Zobacz również: Oczy diabła – Patryk Vega dziękuje Unii Europejskiej za reakcję na swój dokument. Dzisiaj premiera!

Premiera Small World początkowo zaplanowana była na grudzień 2020 roku, lecz obecnie przesunięta jest na 2021 rok. Na premierę czeka również inny film Vegi pt. Miłość, Seks & Pandemia. Polski reżyser obecnie tworzy kolejny film gangsterski, który opowie m.in. o zabójstwie Pershinga.

Źródło: youutbe / ilustracja: fot. instagram/patryk_vega_official

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?