Patryk Vega zapowiada film Small World. W obsadzie gwiazda Domu z papieru

Patryk Vega zaczyna kompletować obsadę do swojego najnowszego filmu fabularnego. Dzisiaj filmowiec za pośrednictwem Facebooka ogłosił pierwszą gwiazdę filmu Small World. Jest nią Enrique Arce, który znany jest z roli Arturo w serialu Netflixa Dom z Papieru. Hiszpański aktor w przyszłym roku pojawi się również u polskiego reżysera w Kobietach mafii 2.

My po prostu lubimy razem pracować
Z przyjemnością informuję, iż aktor „Domu z papieru” oraz „Kobiet Mafii 2” Enrique Arce wystąpi w moim następnym filmie „Small World”!  – napisał Patryk Vega w opisie posta, który ilustruje wspólne z zdjęcie z Enrique Arce oraz fotografia okładki scenariusza filmu.

Według opisów Small World  to oparta na dwuletniej dokumentacji historia, która rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA oraz film-krzyk, będący protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie. Punktem wyjścia jest zniknięcie 4-letniej dziewczynki w jednej z polskich wsi. Na przestrzeni 14-tu lat śledzimy cztery etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka. Widzimy, jak z zwykli ludzie przekraczają granice człowieczeństwa, przyczyniając się do tego, że dziecko zmienia się w potwora, który po uwolnieniu w wieku 18-tu lat nie chce już wrócić do normalnego życia.

Opublikowany przez Patryk Vega Czwartek, 6 grudnia 2018

Zobacz również: Patryk Vega stworzy film o polskich zakonnicach

Small World według pierwotnych planów reżysera miał trafić do kin w 2018 roku, lecz ostatecznie projekt został wstrzymany. Nowej daty premiery jeszcze oficjalnie nie ogłoszono. Scenariusz filmu przygotowali wspólnie Patryk Vega i Olaf Olszewski.

W najbliższym czasie zadebiutują dwa nowe filmy Vegi. 14 grudnia na Showmax.com premierę będzie mieć thriller Plagi Breslau, a w lutym 2019 roku do kin trafi sequel Kobiet mafii.

Źródło: facebok/patrykvegaofficial / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube.com

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?