Advertisement
Advertisement

Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk w obsadzie Small World Patryka Vegi. Ruszają zdjęcia w Tajlandii

Powiększa się obsada nowego filmu Patryka Vegi Small World. Do ogłoszonego w zeszłym roku Enrique Arce (Kobiety mafii 2, Dom z papierudołączyli Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa-Narkiewicz.

Dzisiaj polski aktor oraz aktorka umieścili na kontach w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z lotniska z informacją, iż są w drodze na plan zdjęciowy w Tajlandii, gdzie odbędą się prace nad nowym filmem w reżyserii Patryka Vegi pt. Small World. Dla tej dwójki nie będzie to pierwsze spotkanie z twórcą Botoksu. Adamczyk zagrał w dwóch filmach Vegi (Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć oraz Kobiety mafii 2), a Wieniawę oglądać mogliśmy w  pierwszej części Kobiet mafii.

Zobacz również: Kobiety mafii 2 – recenzja filmu łączącego ułańską fantazję i międzynarodowy sznyt!

Wieniawa Adamczyk Small World

fot. facebook.com/PiotrAdamczyk

Small World  to wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez Patryka Vegę i Olafa Olszewskiego. Osią filmu będzie zaginięcie 4-letniej dziewczynki w jednej z polskich wsi.  W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka.

Według pierwotnych planów reżysera miał trafić do kin w 2018 roku, lecz ostatecznie projekt został wstrzymany. Nowej daty premiery jeszcze oficjalnie nie ogłoszono, lecz znając tempo reżysera można spodziewać się, że będzie to ostatni kwartał 2019 roku.

Zobacz również: Patryk Vega stworzy film o polskich zakonnicach

W ostatnim czasie premierę miały dwa filmy Patryka Vegi. W grudniu 2018 roku na Showmax.com zadebiutowały Plagi Breslau, a w tym tygodniu do kin wchodzą Kobiety Mafii 2.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: facebook.com/piotradamczyk

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?