The Batman – prace na planie zakończone!

Film The Batman miał naprawdę problematyczny proces filmowania, głównie z powodu koronawirusa. Mimo tego zdjęcia do filmu nareszcie zostały zakończone.

Otrzymaliśmy właśnie świetną informację dla fanów Batmana. Otóż zdjęcia do filmu The Batman wreszcie dobiegły końca. Tą informacją podzielił się z fanami reżyser filmu, Matt Reeves. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się już ponad rok temu, ale z powodu pandemii koronawirusa, prace na planie zostawały kilkakrotnie wstrzymywane. Teraz jednak zdjęcia do filmu można uznać za zakończone. Rozpoczyna się więc postprodukcja i kto wie, może niedługo czeka nas drugi zwiastun The Batman.

Zobacz również: The Flash – Kiersey Clemons powróci jako Iris West!

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – a więc to nie żadnej origin story. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy jeszcze ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy miasta wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się w 4 marca 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?