Guardians of the Galaxy: The Telltale Series oficjalnie zapowiedziane! Pierwszy teaser!

Najważniejsze studio tworzące gry przygodowe, Telltale Games, przygotowało kolejną bombę. Chociaż plotkowało się już o tym wcześniej, oficjalna zapowiedź przyszła na The Game Awards 2016. Następna produkcja studia to Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. W sieci można także zobaczyć już pierwszy teaser. Przedstawiamy go poniżej:

Zobacz również: Jurassic World 2 – nowe buty Bryce Dallas Howard!

https://www.youtube.com/watch?v=Koy_e_ipwng

Pierwszego epizodu należy się spodziewać w przyszłym roku, po terminie w którym wydany zostanie ostatnim wprowadzanej na rynek w najbliższym czasie produkcji Telltale, czyli trzeciego sezon ich flagowej gry, The Walking dead. Można więc zakładać, że premiera tytułu może się zbiec w czasie z premierą drugiego filmu uniwersum o przygodach Groota i spółki. Twórcy zdążyli już zdradzić nieco więcej szczegółów na temat Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Energiczne połączenie humoru, emocji, pracy zespołowej i pełnowymiarowej przygodowej gry akcji w klimatach sci-fi zapewnia niebywale satysfakcjonujące pole do odkrywania w unikatowym stylu interaktywnych opowieści, z których znane jest studio. Gracze wcielą się w wiele postaci i to oni będą reżyserami ich eskapad po uniwersum.

źródło: The Verge / ilustracja wprowadzenia: kadr z Teasera

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?