Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Diablo IV: Vessel of Hatred zaprezentowany. Blizzard szykuje dodatek

Autor: Szymon Góraj
10 czerwca 2024
Diablo IV: Vessel of Hatred zaprezentowany. Blizzard szykuje dodatek

Czwarta odsłona Diablo wywołuje istny rollercoaster emocji. Po świetnym starcie niestety dość szybko okazało się, że twórcy nie przemyśleli sobie wielu rzeczy - w tym paru kluczowych dla gatunku. Ale nadal starają się odbić.

Najnowszy sezon, poprawiający sporo problemów, sprawił, że część graczy spojrzała na tytuł nieco łaskawszym okiem. Teraz czekamy na 8 października, gdy wejdzie pierwszy, duży dodatek oraz klasa Spirytysty. Trudno na razie powiedzieć cokolwiek o samej zawartości, natomiast trailer jak zwykle dowozi. 

Zwiastun gry

Wieści ze świata gier na Movies Room

Opis

Diablo IV jest hack-and-slash grą akcji typu dark fantasy, wyprodukowaną przez Blizzard Entertainment. Gra kontynuuje historię z poprzednich części serii, oferując graczom możliwość eksploracji otwartego świata, walki z hordami potworów oraz zdobywania nowej broni i sprzętu. Diablo IV zawiera także tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą wspólnie pokonywać bossów i zbierać nagrody. 

Źródło: Diablo

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.