Irony Curtain: From Matryoshka with Love – poznaliśmy datę premiery!

Długo wyczekiwana polska gra przygodowa Irony Curtain: From Matryoshka with Love w końcu otrzymała oficjalną datę premiery. Do ZSRR w wersji humorystycznej przeniesiemy się już 16 maja!

Polskie studio Artifex Mundi w zeszłym roku zabłysnęło na rynku growym świetną przygodówką z elementami HOPA, czyli My Brother Rabbit. Produkcja zachwycała oprawą audiowizualną oraz poruszającą historią. Nic więc dziwnego, że na nową grę od studia czeka wiele osób.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love zapowiada się równie dobrze, co opowieść o bracie króliku. Tym razem przeniesiemy się do czasów Związku Radzieckiego, jednak przedstawionego w groteskowy sposób. Możemy więc spodziewać się dużej dawki humoru oraz oczywiście przepięknej oprawy, z której znani są polscy twórcy.

Gra będzie miała swoją premierę 16 maja, na razie tylko na PC. Już od dziś można zamawiać ją w przedsprzedaży na GOG.com z 10% zniżką.

Fot. Screen z gry Irony Curtain: From Matryoshka

Zobacz również: Premierowy zwiastun Rage 2!

Zajrzyj za Kurtynę i zanurz się w dziwacznym świecie totalitarnej Matryoshki, inspirowanym najlepszymi działami LucasArts i Deadalic Entertainment! Zobacz totalitarną rzeczywistość oczami Evana – młodego, niedoświadczonego gryzipiórka, który przypadkowo zostaje wciągnięty w sam środek szpiegowskiej wojny pomiędzy dwoma potęgami. Dołącz do spiskowej przygody, odkryj sekrety kuriozalnego, komunistycznego państwa (i wielkiego, kapitalistycznego imperium!), przeżyj historię pełną nieprzewidywalnych zwrotów akcji i odkryj jaki jest prawdziwy cel tajemniczego Wielkiego Wodza.

Źródło: GOG.com | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?