Tekken 7 – nowe DLC ogłoszone! Premier Polski włącza się do walki!

Nie, to nie jest żart. W trakcie Japan Fighting Game Publishers Roundtable ogłoszono dość ciekawą dla nas informację odnośnie nowego rozszerzenia do Tekken 7.

Jak wyjaśnił sam Katsuhiro Harada, doszło do bliskiej współpracy z polską ambasadą. Sama oryginalna idea miała narodzić się z tego, że w historii Polski pojawiało się dużo kobiet piastujących to stanowisko. Rzecz jasna to oczywiste, że postać, którą będziemy mogli grać, nie bazuje na żadnej historycznej postaci. Co więcej, wielu podejrzewa, że może to być… Ciri z wiedźmińskiego uniwersum! Ale o tym przekonamy się wczesną wiosną – bo na ten okres planowane jest wprowadzenie DLC. Póki co, plotki może podsycać fakt, że profil studia CD Projekt RED skomentował tweeta z zapowiedzią, który wrzucono na profil Tekken.

Zwiastun:

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?