Advertisement
Advertisement

Dave Bautista jako zombie w The Walking Dead?

Dave’a Bautistę jeszcze w tym roku będziemy mieli szansę zobaczyć w filmie Zacka Snydera – Army of the Dead. Tam, aktor walczyć będzie z hordami zombie, ale co jeśli Bautista stanąłby po drugiej stronie?

W niedawnym wywiadzie dla czasopisma Empire wyjawił, że od lat stara się wystąpić jako zombie w serialu AMC, The Walking Dead. Aktor znany przede wszystkim z obu części Strażników Galaktyki miał to do powiedzenia:

Przez lata próbowałem dostać się do The Walking Dead. Mówiłem, że przyjdę i zagram zombie za darmo, ale oni odpowiadali: „Jesteś za duży!”.

Dave Bautista jako zombie w The Walking Dead?

Kadr z filmu Army of the Dead, Netflix

Zobacz również: Gwiezdne Wojny – Rian Johnson potwierdza, że ​​wciąż pracuje nad nową trylogią!

Dave Bautista jest zdecydowanie muskularnym osobnikiem, ale na pewno ciekawie byłoby zobaczyć taką gwiazdę w serialu, nawet jako zombie. The Walking Dead nigdy tak naprawdę, nie ukazało nam zombie takich rozmiarów. Szwendacze w serialu zazwyczaj były mniejszych rozmiarów i jak to zombie… nie były zbudowane jak dawny wrestler WWE. Pracę nad 11. (i ostatnim), sezonem serialu dopiero się rozpoczęły, więc Bautista jeszcze może załapie się do obsady. Na ten moment to są tylko gdybania, ale jeśli chcecie zobaczyć tego aktora pośród hord zombie, to jeszcze w tym roku będziecie mieli szansę ujrzeć go w filmie Army of the Dead.

Dave Bautista jako zombie w The Walking Dead?

Fot. materiały prasowe

Nadchodzący film ma być swoistym połączeniem horroru i heist movie. Opowie historię grupy najemników, którzy dokonują napadu i muszą uciec ze swoim cennym łupem. Głównym problemem jest jednak fakt, że Las Vegas zostało opanowane przez zombie i jest objęte kwarantanną.


Źródło: magazyn Empire / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?