Punisher – powstanie 3. sezon? Jon Bernthal chce grać dalej Franka Castle

Serial Punisher na podstawie komiksów Marvela doczekał się dwóch sezonów na Netflix, a postać pojawiła się również w drugim sezonie Daredevile’a. Produkcja cieszyła się dużą popularnością i była pozytywnie oceniana przez widzów i krytyków. W związku planami powstania serwisu Disney+ i zbliżającym się końcem umowy między Netflixem a Disneyem, na początku 2019 roku zostało jednak ogłoszone, że amerykańska platforma nie zamierza kontynuować historii Franka Castle. Odtwórca głównej roli, Jon Bernthal, ma jednak nadzieję na powstanie trzeciego sezonu.

Zobacz również: Punisher i Jessica Jones oficjalnie anulowane przez Netflix

Punisher opowiada o byłym żołnierzu służb specjalnych, Franku Castle, którego żona oraz córka zostały brutalnie zamordowane. Mężczyzna w odwecie postanawia pomścić rodzinę i wplątuje się w poważną wojnę z wpływowymi ludźmi. Opowieść została napisana na podstawie komiksów Marvela o tym samym tytule.

Jon Bernthal udzielił niedawno wywiadu na łamach podcastu Geek House Show. Wypowiedział się na temat odgrywanej roli oraz jej historii. Aktor nie krył radości związanej z odbiorem fanów oraz faktem, iż od samego początku był to dla niego bardzo poważny projekt. Jon wspomniał również, że jakaś część jego samego jest podobna do Franka Castle i w pewnym sensie ma go we krwi. Czeka jedynie na zielone światło i będzie robił co w jego mocy, aby widzowie dostali w kolejnej odsłonie to na co zasłużyli. Najlepsza, bezkompromisowa kontynuacja to jedyna droga. Nie ma dla niego znaczenia, która z platform przejmie projekt. Jak powiedział:

Frank zawsze czeka, a ja razem z nim. Gdy zadzwonią będę gotowy. Ze swojej strony dopilnuję, aby doszło do tego we właściwy sposób albo wcale.

Nie ogłoszono do tej pory żadnej oficjalnej informacji oraz nikt nie natknął się na choćby plotkę o trzecim sezonie. W aktualnie stanie rzeczy należy więc uzbroić się w cierpliwość. Istnieje również możliwość, że Jon Bernthal już nigdy nie włoży na siebie kamizelki z charakterystyczna białą czaszką. Cały wywiad możecie odnaleźć na serwisie YouTube.


Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Punisher

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Ty był świetny serial. Wątpię, że powstanie kontynuacja. Właściwie Netflix raczej jej nie zrobi. Ale jeśli Disney wziąłby aktora do swojego serialu lub filmu to by było niesamowite.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?