The Witcher: Blood Origin – co ze zdjęciami do serialu?

Pojawiły się potencjalne informacje odnośnie przebiegu prac nad The Witcher: Blood Origin.

Jak podaje portal Redanian Inteligence, preprodukcja serialu ma się rozpocząć już w maju. Idąc dalej, zdjęcia miałyby trwać mniej więcej od lipca do listopada. Oczywiście w dalszym ciągu to przybliżone daty, jako że sytuacja związana z pandemią nadal może wiele spraw pokomplikować. Niemniej jednak wraz z końcem prac nad Blood Origin mają ruszyć przygotowania do 3. sezonu Wiedźmina.

fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Castlevania – 4. sezon będzie ostatnim!

Serial przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do „Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów się połączyły.

Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, który pełnić będzie też funkcję showrunnera. Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu, a Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi.

Źródło: Redanian Inteligence 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?