the old guard background Advertisement

After the Wedding – zwiastun remake’u duńskiego filmu Tuż po weselu!

Wytwórnia Sony Pictures Classics opublikowała właśnie oficjalny zwiastun dramatu After the Wedding. Produkcja to angielski remake wydanego w 2006 roku duńskiego filmu zatytułowanego Tuż po weselu. Gwiazdami produkcji są Julianne Moore i Michelle Williams, które wcielają się odpowiednio w Theresę oraz Isabel. After the Wedding trafi do kin 9 sierpnia.

Remake podąża śladami dyrektorki indyjskiego sierocińca stojącego na skraju bankructwa. Bohaterka dowiaduje się, że jej organizacji walczy o ogromną darowiznę od zamożnej, amerykańskiej karierowiczki. W związku z powyższym dyrektorka musi udać się do Nowego Jorku, gdzie ponownie stawi czoła przeszłości, o której usilnie starała się zapomnieć.

Zobacz również: Deep Murder – plakaty bohaterów nowego horroru z elementami komedii!

W obsadzie omawianego obrazu znajdują się również następujące gwiazdy: Billy Crudup – Oscar, Abby Quinn – Grace i Will Chase – Frank.

Reżyserem oraz scenarzystą obrazu jest Bart Freundlich. After the Wedding miało swoją globalną premierę podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Sundance.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Instytut Sundance

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?