Deep Murder – plakaty bohaterów nowego horroru z elementami komedii!

Wytwórnia Screen Media Films za pośrednictwem portalu ComingSoon udostępniła serię plakatów promujących jej nadchodzący wielkimi krokami horror z elementami komedii pt. Deep Murder. Gwiazdami produkcji są Katie Aselton i Christopher McDonald. Grafiki znajdziecie poniżej.

Scenarzystami filmu są: Quinn Beswick, Josh Margolin, Benjamin Smolen i Nikolai von Keller. Jego reżyserią zajął się z kolei Nick Corirossi. Sama zaś produkcja podąża śladami ludzi pracujących w branży porno. Niestety gwiazdy sceny erotycznej zostają obrane za cel przez pewnego, obłąkanego mordercę.

Zobacz również: Shaft – materiał traktujący o spuściźnie tytułowego bohatera!

W obsadzie produkcji znajdują się również: Jessica Parker Kennedy, Jerry O’Connell, Chris Redd, Stephanie Drake, Margolin i Beswick.

Deep Murder pojawi się w wybranych kinach oraz usłudze wideo na żądanie już od 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Screen Media Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?