Night School – kolejny zwiastun szalonej komedii z udziałem Kevina Harta!

Biedny Kevin Hart (Jumanji: Przygoda w dżungli) ponownie wraca do szkoły w komedii zatytułowanej Night School. W związku z tym, widzów czeka w kinach sporo śmiechu i niezapomnianych chwil. Lecz zanim do tego dojdzie, łapcie najnowszy zwiastun produkcji, która już w tej chwili potrafi zwalić z nóg. Miłego oglądania!

Zobacz również: Hotel Artemis – nowy zwiastun oraz plakaty bohaterów!

Gwiazda Kevin Hart i producent Will Packer, którzy odpowiedzialni są za Prawdziwa jazda oraz serię Myśl jak facet, przenoszą swój charakterystyczny styl do produkcji Night School. Obraz oparty na historii spod pióra pierwszego z podanych wyżej panów został wyreżyserowany przez Malcolma D. Lee (Girls Trip). Night School opowiada o grupie nieudaczników, którzy zmuszeni są do uczęszczania na zajęcia dla dorosłych z długoterminową nadzieją zdania egzaminu. Hart zajął się produkcją poprzez Hartbeat Productions, a Packer za pośrednictwem Will Packer Productions.

Night School zadebiutuje w amerykańskich kinach już 28 września 2018 roku. W obsadzie obrazu, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, znajdują się również: Tiffany Haddish, Taran Killam, Rob Riggle, Romany Malco i Ben Schwartz.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?