Advertisement
Advertisementpixel

Voicemails for Isabelle – Sharon Maguire reżyserką komedii romantycznej z Hailee Steinfeld w roli głównej?

Według portalu Deadline Sharon Maguire rozpoczęła negocjacje z wytwórnią Sony Pictures na temat objęcia posady reżyserki komedii romantycznej pt. Voicemails for Isabelle. Gwiazdą produkcji jest młodziutka i utalentowana Hailee Steinfeld.

Film porównywany jest przez wspomniany portal do wydanego w 1998 roku obrazu pt. Masz wiadomość. Główne role w rzeczonym dziele zagrali Tom Hanks i Meg Ryan. A więc fabuła omawianego projektu skupi się na młodej dziewczynie, która stara się ułożyć swoje życiu uczuciowe w ogromnym Los Angeles. Z pomocą przychodzą jej wynalazki XXI wieki. Czy z takimi przewodnikami młoda kobieta zazna smaku prawdziwej miłości, a co za tym idzie, wybierze się na idealną randkę i pozna kogoś wyjątkowego? Odpowiedź pewnie poznamy dopiero podczas seansu.

Fot.: STX Entertainment

Zobacz również: Stuber – międzynarodowy zwiastun filmu!

Producentami obrazu są Todd Black, Jason Blumenthal, Steve Tisch i Becky Sanderman. Scenariuszem z kolei zajął Leah McKendrick. Na razie to jedyne informację odnośnie powstającej produkcji. Sama fabuła wydaje się dość przewidywalna i tendencyjna. Jednakże dzięki urokowi Hailee Steinfeld i magicznym rękom Sharon Maguire, może wyjść całkiem zabawna i ciepła produkcja. Warto tutaj dodać, że pierwsza z pań to przecież gwiazda niezwykle udanego Bumblebee. Druga odpowiada za powrót w wielkim stylu na srebrne ekrany kochanej przez rzesze fanów Bridget Jones. Taka ekipa na pewno ma odpowiedni potencjał, by stworzyć wartą uwagi komedię romantyczną. Co Wy uważacie na ten temat?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?