„Mega dobra wiadomość”. Tomasz Bagiński komentuje casting Geralta w serialu Wiedźmin

Tomasz Bagiński, producent serialu Wiedźmin, również skomentował dzisiejszy angaż Henry’ego Cavilla do roli Geralta z Rivii.

Filmowiec z projektem ekranizacji powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego związany jest od samego początku. Nie dziwi więc, że postanowił za pośrednictwem konta na Facebooku wyrazić swoją opinię o castingu do głównej roli w produkcji platformy Netflix.

Koniec tajemnicy. Nie było łatwo. To jak? Internecie: Henry Cavill nadaje się na Białego Wilka czy się nie nadaje ? 🙂 Dla mnie, po tym co zobaczyłem to jest mega dobra wiadomość.

Koniec tajemnicy. Nie było łatwo.To jak? Internecie: Henry Cavill nadaje się na Białego Wilka czy się nie nadaje ? :-)…

Opublikowany przez Tomek Baginski Wtorek, 4 września 2018

Producentami wykonawczymi serialu są Lauren Schmidt Hissrich, Sean Daniel, Alik Sakharov, Jason Brown, Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Andrzej Sapkowski, twórca książek i postaci Białego Wilka, będzie pełnił rolę konsultanta kreatywnego. Ponadto, oficjalnie ujawniono dzisiaj również nazwiska reżyserów. Alik Sakharov odpowiedzialny będzie za cztery odcinki (w tym pilot), a pozostałe stworzą Alex Garcia Lopez (Luke Cage, Daredevil, Utopia, Fear the Walking Dead) i Charlotte Brandstrom (Outlander, Counterpart).

Zobacz również: Wiedźmin – nowe osoby na castingu. Fabuła nawiąże do opowiadania Mniejsze zło?

Według nieoficjalnych informacji zdjęcia do serialu mają trwać od początku listopada do maja oraz będą powstawać w Budapeszcie, na Słowacji i w RPA. Pierwszy sezon produkcji o Geralcie z Rivii liczyć będzie osiem odcinków i zadebiutuje w serwisie Netflix najprawdopodobniej w 2020 roku.

Źródło: Facebook/TomekBagiński / ilustracja wprowadzenia: BossLogic/kadr z youtube[Telewizja Republika]

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?