the old guard background Advertisement

Titans – tak będzie wyglądała Raven w 2. sezonie

Mamy już zwiastun i wiele szczegółów związanych z drugą serią produkcji CW. Teraz można przyjrzeć się kolejnej postaci z tytułowej ekipy.

Jak widzimy, w nowej odsłonie Titans Raven (Teagan Croft) idzie w ślady Stargirl i wyglądem przypomina już bardziej komiksowy pierwowzór. Jak dotąd wydaje się, że 2. sezon przebije swojego ciekawego, acz dość nierównego poprzednika. To dobrze wróży rozwijającej się platformie DC Universe, zwłaszcza, że za pasem mamy chociażby kolejny rozdział Doom Patrol.

Zobacz również: Titans – tak będzie wyglądała Starfire w 2. sezonie

Produkcja przedstawa jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter. W nowym sezonie zobaczymy również takich bohaterów jak Ravager, Jericho, Aqualad, Superboy czy pies Krypto.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera 1. sezonu Titans miała miejsce 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składa się z 13 odcinków. Drugą serię zobaczymy już 6 września.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?